fbpx

КУЛОНИ ТА БРАСЛЕТИ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ ГРАВІруВАННЯМ

КУЛОНЫ И БРАСЛЕТЫ С ИНДИВИДУАЛЬНОЙ ГРАВИРОВКОЙ
Гравірування на браслеті — це надійний спосіб зробити унікальний подарунок, створити оригінальну прикрасу, яку ні з чим не сплутаєш. Нанести малюнок, фразу, логотип, напис можна як на металевий, так і на шкіряний виріб. Результат буде однаково красивим, чітким та довговічним.

Кому підходить такий аксесуар?

Браслети з гравіюванням можуть носити як чоловіки, так і жінки. Це універсальний виріб, і його вид залежить від змісту зображення, шрифту, довжини фрази та інших деталей. Приводом для замовлення такої прикраси може стати:
  • День народження;
  • річниця;
  • особисте досягнення;
  • Новий рік;
  • корпоративне свято.
Такі вироби можуть стати одним із видів корпоративної продукції з нанесеним логотипом або назвою компанії. Однак більш оригінальний варіант — це парні браслети з гравіюванням. Їх замовляють молодята, закохані, подружжя, друзі — всі, хто дорожать відносинами та цінують знайомство. Тут можна відобразити дату знайомства чи весілля, імена подружжя, цитату з улюбленої пісні. Будь-яку ідею можна втілити за допомогою лазерного гравіювання.
гравировка на металле
гравировка на металле
Срібний чоловічий браслет з гравіюванням — солідний подарунок на будь-яке свято. Він допомагає висловити вдячність, повагу, підтримку й прихильність. Такий подарунок можна вручити як колезі, так і чоловікові. Унікальність подарунка вкладена в напис, яку ви обираєте на свій смак. За допомогою такого подарунка ви зможете передати слова любові та ніжності, стати нагадуванням про улюблену родину, приємні моменти життя. Дитячі браслети з гравіюванням допомагають школярам висловити свої інтереси та підкреслити індивідуальність.

Де замовити браслети з індивідуальним гравіюванням?

Парні браслети, кулони, срібний браслет чоловічий з гравіюванням — все це можна замовити на сайті. Ми використовуємо якісне американське обладнання, а наші фахівці виконують роботу тонко й точно. Будь-яке замовлення можна отримати протягом години. Ціна роботи залежить від матеріалу, на якому буде зроблено напис. Так, шкіряний браслет з гравіюванням вам обійдеться зовсім недорого. І металеві кулони з гравіюванням можна замовити по тій же вартості. Замовляйте шкіряні прикраси, кулони з гравіюванням з доставкою по Україні та радійте унікальним, неповторним прикрасам!
гравировка на металле
гравировка на металле
гравировка на металле

м. Одеса, вул.Одарія 2

Час роботи: 10.00 — 17.00

Робочі дні: Вт — Сб

© 2020 Розробка сайту SKY-IT