fbpx

ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ
НА ШКІРІ ТА ЕКОШКІРІ

ЛАЗЕРНАЯ ГРАВИРОВКА НА КОЖЕ И ЭКОКОЖЕ

Будь-які вироби та аксесуари з натуральної та екошкіри можна зробити ще більш оригінальними за допомогою лазерного гравіювання. Ви можете замовити нанесення малюнка, логотипу або фрази, а наші майстри виконають це завдання швидко, чітко, і акуратно.

Види та особливості

Гаманець з гравіюванням — це солідний і оригінальний подарунок, який підходить практично всім. Таку річ можна презентувати як рідним, так і друзям, колегам, діловим партнерам. Лазерне гравірування на шкірі виглядає стильно та ніколи не втрачає актуальності. Прикрасити написами та малюнками можна такі вироби:

  • футляри та чохли;
  • сумки;
  • ключниці;
  • портмоне;
  • ремені;
  • візитниці;
  • блокноти й щоденники.

Популярністю користуються не тільки гаманці, а й інші шкіряні вироби. Лазерній обробці піддається як натуральна шкіра, так і її замінники, тому нанести напис можна практично на будь-яку річ. Ефектніше прикраса виглядає на рівній поверхні, але наші майстри знайдуть можливість виконати і нестандартні замовлення. Одяг, взуття, аксесуари — все може стати оригінальним подарунком, якщо скористатися послугами Центру лазерного гравірування.

лазерная гравировка на коже
Лазерная гравировка на коже и экокоже

Шкіряні гаманці ручної роботи з гравіюванням можна презентувати на дні народження, іменини, особисті та сімейні свята. Аксесуар з нанесеним логотипом компанії стане хорошим подарунком на корпоративне свято, ювілей фірми та інші дати. Фрази для гравіювання на гаманці можуть передати будь-які побажання та думки. Можна використовувати цитати, вірші, дати, нанести зображення і фото — вибір безмежний. Лазерне гравірування на шкірі в Одесі — це тонкість і чіткість ліній, майстерність і фантазія.

Де купити гаманці з гравіруванням?

Індивідуальне замовлення на гаманець з гравіюванням можна зробити на нашому сайті. Ми використовуємо якісне обладнання, а наші фахівці майстерно з ним управляються, тому кожен виріб стає справжнім шедевром. Будь-які фрази для гравірування на гаманці будуть виглядати стильно і читабельно у виконанні наших майстрів.

Лазерне гравірування на гаманці — це простий спосіб здивувати друзів і колег оригінальним підходом до вибору подарунка. Індивідуальне гравірування на гаманці має доступну вартість, гуртове замовлення вийде вам зовсім вигідним. Гравірування на виробах зі шкіри та екошкіри доступне для будь-якого міста України — готове замовлення ми відправляємо з доставкою.

лазерная гравировка на коже
лазерная гравировка на коже
лазерная гравировка на коже

м. Одеса, вул.Одарія 2

Час роботи: 10.00 — 17.00

Робочі дні: Вт — Сб

© 2020 Розробка сайту SKY-IT